top of page

Ninja 650
model 2022

39 990

lub od 753 miesięcznie*

Sportowe geny w praktycznym wydaniu

Nowa Ninja 650 to kompaktowy motocykl z wyścigowym rodowodem
podkreślanym agresywnym wizerunkiem i doskonałymi drogowymi manierami. Połączenie koncepcji dobrej zabawy z łatwością prowadzenia i ostrą stylizacją sportowej rodziny Ninja tworzy wszechstronny motocykl. Poczuj smak dobrej zabawy i daj się ponieść sportowym emocjom.

649 ccm

pojemność

64 Nm 

moment maksymalny

cyl./ rzędowy

typ silnika

68 KM 

moc maksymalna

Emocje w nowym Kawasaki Ninja 650 zapewnia dwucylindrowy rzędowy silnik dostarczający mnóstwo frajdy w całym zakresie obrotów zarówno początkującym jak i zaawansowanym motocyklistom.

 Praktyczny charakter ukryty w sportowych szatach

Wyrafinowany dwucylindrowy silnik oferujący wzrost momentu obrotowego w całym zakresie obrotów od startu do obrotów maksymalnych pozwoli Ci wyruszyć na światłach jako pierwszy. Gdy dodamy do tego kompaktowe wymiary, świetną równowagę i łatwe prowadzenie otrzymujemy prawdziwą miejską gwiazdę, która dostarczy nam wiele wrażeń z jazdy przy rozsądnych kosztach użytkowania.

​Ostra stylistka rodziny Ninja podkreśla przynależność do rodziny

Agresywny wygląd zgodny z najnowszą stylistyką wyścigowej serii Ninja to ostre i drapieżne linie. Sportowy sznyt skrywa praktyczny na co dzień motocykl za którym każdy na ulicy impulsywnie odwraca wzrok.