top of page

Jak dokonać zakupów w internetowym sklepie Kawasaki:

Dostawa:

W sklepie internetowym Kawasaki Store oferujemy dostawę twoich nowych oryginalnych części i akcesoriów Kawasaki:

  • kurierem InPost - dostawa kurierem pod wskazany adres na terenie Polski, czas dostawy wynosi zazwyczaj 2 dni robocze od momentu skompletowania zamówienia i przekazania do wysyłki, koszt dostawy wynosi 20,00 PLN, a w przypadku zamówienia powyżej 350 PLN za wysyłkę nic nie płacisz

  • dostawa do Paczkomatu InPost - dostawa kurierem pod wybranego paczkomatu InPost na terenie Polski z którego odbierzesz wygodnie zamówienie o dowolnej dla Ciebie porze, czas dostawy wynosi zazwyczaj 2 dni robocze od momentu skompletowania zamówienia i przekazania do wysyłki, koszt dostawy wynosi 16,00 PLN, a w przypadku zamówienia powyżej 350 PLN za wysyłkę nic nie płacisz. Lista dostępnych paczkomatów:

https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

  • odbiór osobisty w salonie Kawasaki Tarnobrzeg - zamów i odbierz bezpłatnie w naszym autoryzowanym salonie Kawasaki w Tarnobrzegu, jeżeli zamówiony towar jest w naszym salonie to zazwyczaj w ciągu godziny od złożenia zamówienia w godzinach pracy sklepu zaprosimy Cię po jego odbiór.

W przypadku gdy Twoje zamówienie przekracza wymiary zastrzegamy sobie dostarczenie przesyłki innym kurierem lub w inny sposób. W przypadku każdej zmiany sposobu dostawy poinformujemy Cię wcześniej telefonicznie lub email.

dostawa

Płatność:

Za zakupy oryginalnych części i akcesoriów Kawasaki w naszym internetowym sklepie Kawasaki zapłacisz w wygodny i bezpieczny sposób podczas dostarczenia przesyłki do Ciebie: *

  • dostawa kurier InPost - za zamówienie zapłacisz kurierowi podczas odbioru przesyłki gotówką lub bezgotówkowo przy pomocy karty płatniczej bądź przy pomocy telefonu z odpowiednią aplikacja obsługującą płatności zbliżeniowe

  • dostawa Paczkomat InPost - za zamówienie zapłacisz w paczkomacie podczas odbioru przesyłki telefonem z odpowiednią aplikacją, Blikiem lub szybkim przelewem PayByLink dla wybranych banków, a w wybranych paczkomatach kartą płatniczą. Najbliższy paczkomat z obsługą płatności kartą znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

  • odbiór osobisty w salonie - za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą płatniczą bądź przy pomocy telefonu z odpowiednią aplikacja obsługującą płatności zbliżeniowe

* w przypadku indywidualnych zamówień nie będących w standardowej ofercie naszego internetowego sklepu Kawasaki lub zamówień personalizowanych pod konkretny motocykl możemy poprosić Cię o zapłatę przed realizacją zamówienia przelewem internetowym, szybką płatnością online lub gotówką bądź karta płatniczą w naszym salonie Kawasaki w Tarnobrzegu.

płatność

Realizacja zamówienia:

Założone zamówienie online w naszym sklepie Kawasaki staramy się niezwłocznie abyś jak najszybciej mógł się cieszyć z nowych części i akcesoriów Kawasaki do Twojego motocykla. Przy każdym produkcie umieszczamy informacje na temat szybkości z jaką zazwyczaj możemy przygotować Twoje zamówienie do przekazania kurierowi lub kiedy może być gotowe do odbioru w salonie.

  • wysyłka zazwyczaj w ciągu 24 godzin - to znaczy, że zazwyczaj dany produkt mamy w naszym salonie i staramy się tego samego dnia przekazać go kurierowi do doręczenia. Czas od momentu kiedy złożysz zamówienie do dostarczenia go przez kuriera pod drzwi lub do wybranego paczkomatu wynosi najczęściej 2-3 dni robocze. Jeżeli wybierzesz odbiór w salonie Kawasaki Tarnobrzeg w godzinach jego pracy zazwyczaj zaprosimy Cię po odbiór zamówienia w ciągu godziny.

  • wysyłka zazwyczaj w ciągu 4-5 dni roboczych - to znaczy, że dany produkt zazwyczaj znajduje się w europejskim magazynie Kawasaki i czas potrzebny zanim przekażemy go kurierowi do doręczenia lub przygotujemy do odbioru w salonie Kawasaki Tarnobrzeg wynosi 4-5 dni roboczych. Całkowity czas od momentu kiedy złożysz zamówienie do dostarczenia go przez kuriera pod drzwi najczęściej wynosi 5-7 dni roboczych.

  • wysyłka zazwyczaj w ciągu 4-5 tygodni - to znaczy, że wybranego przez Ciebie produktu nie ma w naszym salonie Kawasaki Tarnobrzeg w jednym z największych magazynów części i akcesoriów Kawasaki w Polsce lub w magazynie Kawasaki Motors Europe i musimy tą część ściągnąć dla Ciebie z fabryki Kawasaki w Japonii, USA lub Tajlandii.

* ze względu na skomplikowany proces realizacji zamówień z Kawasaki Motors Europe lub dużego jednoczesnego zainteresowania danym produkt zastrzegamy sobie zmianę terminu realizacji zamówienia z 24 godzin na 4-5 dni roboczych lub 4-5 tygodni. O każdej zmianie terminu dostawy poinformujemy niezwłocznie telefonicznie lub email po otrzymaniu Twojego zamówienia. Jeżeli czas realizacji zamówienia nie satysfakcjonuje Cię możesz w każdej chwili w trakcie jego realizacji zrezygnować z niego.

zamówienie

Zwroty:

Zamówienie, które nie spełnia twoich oczekiwań możesz zwrócić do 14 dni od daty odbioru przesyłki. Jeżeli chcesz zwrócić towar poinformuj nas o tym telefonicznie, email lub msg, a następnie zgodnie z naszymi zaleceniami odeślij niechciany towar na nasz adres: Kawasaki Tarnobrzeg, aleja Warszawska 174A, 39-400 Tarnobrzeg. Aby przyspieszyć dokonanie zwrotu dołącz do paczki lub wyślij na nasz email  "Protokół zwrotu". Należność zwrócimy na wskazany rachunek bankowy w ciągu 14 dni.

Wyjątkową sytuacją kiedy nie możesz zwrócić zamówionego towaru jest zwrot części zamiennych przygotowanych na indywidualne zamówienie lub akcesoriów przygotowanych indywidualnie, np. kufrów z dopasowanym zamkiem do kluczyka motocykla.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości na temat zwrotów skontaktuj się z nami.

zwroty

Kawasaki Store to oficjalny sklep internetowy Kawasaki prowadzony przez autoryzowany salon Kawasaki Tarnobrzeg.

Potrzebujesz pomocy w dobrze oryginalnych akcesoriów Kawasaki lub nie znalazłeś tego czego szukałeś do swojego motocykla Kawasaki.  Zadzwoń lub napisz wiadomość.  

bottom of page