top of page
20170816KawasakiB0014839_1226.jpg

Prezenty Kawasaki

mvc_2020krtb0013489.jpg

Odzież Kawasaki

Kawasaki201701722MVC20160705.jpg

Zegarki Kawasaki

Z900RS_Custom_MOTOCORSE_01_R.jpg

Garaż Kawasaki

Prezenty Kawasaki

Gadżety i prezenty sygnowane logo Kawasaki ucieszą każdego fana motocykli Kawasaki. Zegarek na ręce czy łyk porannej kawy w filiżance z logiem Kawasaki pozwoli Ci pozostać w kontakcie z Twoją pasją nawet wtedy gdy motocykl musi pozostać w garażu. Gadżety Kawasaki dla dzieci jak smoczki czy zestaw obiadowy Kawasaki są świetnym prezentem dla przyszłego fana najszybszych sportowych motocykli Kawasaki.

Odzież Kawasaki

Lubisz podkreślać swoje przywiązanie do motocykli Kawasaki i chcesz się wyróżnić z tłumu? Poznaj ofertę odzieży codziennej sygnowanej logiem Kawasaki. W naszym sklepie Kawasaki znajdziesz oryginalne koszulki, bluzy, czapki i inne dodatki zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Garaż Kawasaki

Dbasz o swój motocykl Kawasaki sam lub pomaga Ci w tym Twój znajomy mechanik? Zobacz naszą ofertę oryginalnych części Kawasaki przydatnych do bieżącego serwisu motocykla. Oryginalne części Kawasaki sprawiają, że Twój motocykl Kawasaki dalej będzie 100% motocyklem Kawasaki dzięki czemu dalej będziesz mógł się cieszyć z gwarancji jakości i niezawodności  gwarantowanej przez Kawasaki.

Torby i Plecaki Kawasaki

Spakuj się w podróż nie koniecznie motocyklową dzięki torbą podróżnym Kawasaki. Na co dzień korzystaj z plecaków Kawasaki dedykowanych zarówno do jazdy motocyklem jak i przydatnych w codziennym użytkowaniu.

Kawasaki Store to oficjalny sklep internetowy Kawasaki prowadzony przez autoryzowany salon Kawasaki Tarnobrzeg.

Potrzebujesz pomocy w dobrze oryginalnych akcesoriów Kawasaki lub nie znalazłeś tego czego szukałeś do swojego motocykla Kawasaki.  Zadzwoń lub napisz wiadomość.  

bottom of page