top of page
oryginalne-czesci-kawasaki-sklep-kawasak

Szukasz części zamiennych do swojego Kawasaki? Postaw na oryginalne części Kawasaki!

Oryginalne części zamienne Kawasaki.

Szukasz części zamiennych i materiałów najwyższej jakości do swojego Kawasaki? Sprawdź naszą ofertę części do samodzielnego serwisu.

 

Wybierz model:

Nie znalazłeś modelu swojego motocykla Kawasaki lub poszukiwanej części?

Napisz do nas lub zadzwoń, a my pomożemy Ci dobrać odpowiednią część do twojego motocykla Kawasaki. Następnie dostarczymy ją do Ciebie w wygodny sposób w dobrej cenie!

Oryginalne części Kawasaki

Oryginalne części zamienne Kawasaki i materiały eksploatacyjne to są te same części w które wyposażone został Twój motocykl kiedy opuszczał fabrykę. Dzięki stosowaniu oryginalnych części nie tylko Twój motocykl Kawasaki pozostanie dalej w 100% Kawasaki, ale też zyskujesz.

Klocki hamulcowe Kawasaki

Oryginalne klocki hamulcowe to te same części zamienne, które są montowane w fabryce w twoim motocyklu. Wykonywane są z odpowiednio dobranej mieszanki ciernej dedykowanej do konkretnego modelu Kawasaki co przekłada się lepszą skuteczność hamowania oraz dużo niższe zużycie układu hamulcowego w stosunku do uniwersalnych klocków hamulcowych.

Filtr oleju Kawasaki

Oryginalny filtr oleju Kawasaki zapewnia idealnie dobrany materiał filtrujący oraz odpowiedni  zawór ciśnieniowych do twojego motocykla Kawasaki. Dzięki temu olej w silniku jest odpowiednio filtrowany i utrzymuje odpowiednie ciśnienie pracy co przekłada się na żywotność i bezawaryjność silnika.

Filtr powietrza Kawasaki

Oryginalny filtr powietrza Kawasaki zapewnia optymalny przepływ powietrza oraz poziom wyłapywania zanieczyszczeń, dzięki czemu Twoje Kawasaki dłużej pozostanie bezawaryjne oraz motocykl nie straci mocy ze względu na zastosowany filtr powietrza.

Kawasaki Store to oficjalny sklep internetowy Kawasaki prowadzony przez autoryzowany salon Kawasaki Tarnobrzeg.

Potrzebujesz pomocy w dobrze oryginalnych części Kawasaki lub nie znalazłeś tego czego szukałeś do swojego motocykla Kawasaki? Zadzwoń lub napisz wiadomość.  

bottom of page