top of page

Z H2
model 2023

wersja Standard 87 500 
wersja SE 99 990 

lub od  1688 miesięcznie*

NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII SUPERNAKEDÓW

Potężny doładowany kompresorem hipernaked to nowy flagowy motocykl legendarnej serii Z. Zaprojektowany zgodnie z filozofią Sugomi 2.0 powstał jako ucieleśnie pasji i dążenia do bycia najlepszym. Nowy Z H2 to motocykl godny do noszenia tytułu "ostatecznego" i rozpoczynający nowy rozdział w historii motocyklizmu.

998 ccm
pojemność

137 Nm 
moment maksymalny

4 cyl./rzędowy
typ silnika

200 KM 
moc maksymalna

​Potężny 4-cylindrowy silnik doładowany kompresorem, pochodzący z prosto z Ninja® H2R o mocy 200 koni mechanicznych ustanawia nowe reguły dla maszyn supernaked.

 Potężny supernaked stanowiący popis możliwości

Aby stworzyć prawdziwą bestię oferującą niespotykane do tej pory w supernakedzie przyspieszenie i moc inżynierowie Kawasaki zaprojektowali motocykl wykorzystując potężny doładowany kompresorem silnik z legendarnego Ninja® H2R będący popisem wiedzy i technologii jaką posiada koncern. Jednak motocykl to nie tylko silnik więc nowy Kawasaki Z H2 wyposażony jest w szereg nowoczesnych układów elektronicznych pozwalających zapanować nad potężną mocą, wydajne zawieszenie i hamulce z " górnej półki", a całość zamknięta jest kompaktowej ramie pozwalającej wykorzystać cały potencjał.

Niezaprzeczalny twardziel

Zaprojektowany nowy Kawasaki Z H2 zgodnie z koncepcją Sugomi 2.0 przypomina drapieżnika gotowego do ataku. Asymetryczny wygląd wymuszony potężnym wlotem powietrza zasilającym kompresor podkreśla przynależność do serii doładowanych motocykli Kawasaki. Kompaktowe podwozie zaprojektowane zgodnie ze sztuką minimalizmu ukazuje wszystkie funkcjonalne części w prosty sposób i bez rozmachu. Jedyny wyjątek stanowi kratownicowa rama której kształt jest charakterystyczną cechą wyróżniającą najpotężniejsze doładowane kompresorem motocykle Kawasaki.

2020 Kawasaki Z H2

2020 Kawasaki Z H2

Dobre powody, aby wybrać 
Kawasaki Z H2

  • potężny doładowany kompresorem silnik czterocylindrowy z DNA Ninja® H2R

  • zaawansowane systemy elektroniczne wspomagające opanować motocykl niezależnie od poziomu umiejętności kierowcy

  • wysokiej jakości komponenty sprawiają, że Z H2 stanowi klasę samą w sobie.

Galeria Kawasaki Z H2