top of page
22MY_Z650_RD1_STY__2_.jpg

Z650 50th
model 2022

38 300

lub od 721 miesięcznie*

22MY_Z650__GN1_ACT__7_.jpg

Obudź w sobie dzikość w miejskiej dżungli

Aby dojechać na czas potrzebujesz dwóch kółek, precyzyjnego prowadzenia, niezawodnej mocy i budzących zaufanie hamulców - potrzebujesz nowy supernaked Kawasaki Z650. 

649 ccm

pojemność

cyl./ rzędowy

typ silnika

64 Nm 

moment maksymalny

68 KM 

moc maksymalna

Emocje w nowym Kawasaki Z650 zapewnia dwucylindrowy rzędowy silnik dostarczający mnóstwo frajdy w całym zakresie obrotów zarówno początkującym jak i zaawansowanym motocyklistom.

 Agresywny wizerunek, uniwersalny charakter

Zaprojektowany, aby zapewnić łatwość prowadzenia i pewną, inspirującą jazdę, Z650  jest wszystkim, czego potrzebują kierowcy. Skonstruowany dla miejskich dojazdów i zabawy poza miastem umożliwia również jazdę sportową, a kompaktowe podwozie i płynne oddawanie mocy w całym zakresie obrotów sprawia, że ta dwucylindrowa maszyna jest odpowiednia dla szerokiego grona motocyklistów.

22MY_Z650__GN1_ACT__12_.jpg

Prawdziwy miejski wojownik w każdym detalu

Agresywne i ostre linie dominujące od przedniej owiewki aż po tylną lampę podkreślają przynależność do rodziny supernakedów serii Z. Smukłe i zgrabne nadwozie oraz widoczna kratownicowa rama tworzą wyobrażenie o motocyklu który lekki, zwinny i poręczny. W detalach wykończenia odzywa się dzikość która nas wciągnie w pasję jazdy motocyklem.

New Kawasaki Z650 - MY20 Official Video

New Kawasaki Z650 - MY20 Official Video

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki Z650

  • niesamowicie elastyczny dwucylindrowy rzędowy silnik  zapewnia bardzo dobre przyspieszenie w zakresie najpopularniejszych prędkości

 

  • wyważone nadwozie z idealnie zestrojonym zawieszeniem pozwala pewnie prowadzić motocykl w niezależenie od warunków

  • kokpit z pełno-kolorowym wyświetlaczem TFT wyposażony w moduł Bluetooth komunikujący się z aplikacją Rideology

Galeria Kawasaki Z650