top of page

Versys 650
model 2024

42 900
lub od 849 miesięcznie*

22MY_Versys650_GN1_ACT4.002.jpg

Najbardziej rozsądny z pierwiastkiem przygody

Kiedy zdrowy rozsądek spotyka się z codzienną praktycznością i pierwiastkiem dobrej zabawy tam czeka na Ciebie nowy Kawasaki Versys 650. Najbardziej uniwersalny motocykl w całej gamie motocykli Kawasaki. Codzienny dojazd do pracy, niedzielna przejażdżka ze znajomymi, a może długo planowana wakacyjna podróż? Za każdym razem Versys 650 prowadzi sobie bez trudu i dostarczy Ci frajdę, nie ważne czy dopiero zaczynasz przygodę z motocyklami czy już masz doświadczenie.

649 ccm

pojemność

61 Nm
moment maksymalny

cyl./ rzędowy

typ silnika

67 KM
moc maksymalna

Żywiołowy dwucylindrowy rzędowy silnik dostarcza w Kawasaki Versys 650 emocje w całym zakresie obrotów. Niezależnie czy lubisz wolne obroty czy kręcić pod czerwone pole on jest zawsze gotowy do zabawy.

Dane techniczne +
22MY_Versys650_GN1_ACT8.001.jpg
Poznaj cechy +

 Każda trasa, każde wyzwanie

Weekendowy wyjazd na spotkanie z przyjaciółmi albo podróż na kraniec świata - bez różnicy, zawsze chodzi o przyjemność z jazdy i wyjątkowe doświadczenia podczas drogi. Zaplanuj daleką podróż, zapakuj bagaż i daj się ponieść swojemu instynktowi oraz Versysowi, który sprosta każdej drodze i każdemu wyzwaniu. Sportowe nadwozie połączone z odprężoną pozycją za sterami tworzy idealny kompromis dzięki któremu zarówno szybka jazda jak i codzienne zmagania w miejskiej dżungli nie stanowią problemu.

22MY_Versys650_GN1_ACT2.002.jpg

​Sportowy sznyt

Uniwersalny motocykl nie musi wyglądać jakby dopiero wrócił z wojny. Ostre krawędzie i drapieżna sylwetka zdradzają zadziorny charakter nowego Versysa 650. Sportowy wygląd podkreślony podwójnym reflektorem powoduje, że ten motocykl pozytywnie wyróżnia się spośród innych na drodze. Sportowa elegancja to idealne określenie nowego Versysa 650.

2022 Kawasaki Versys 650 | Official Action Video | Any Road Any Time

2022 Kawasaki Versys 650 | Official Action Video | Any Road Any Time

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki Versys 650

  • żywiołowy i elastyczny silnik, który łączy w sobie najlepsze cechy silnika rzędowego z widlastym 

 

  • zawieszenie z "górnej półki" zapewniające fenomenalne prowadzenie na każdym asfalcie niezależnie od prędkości

  • odprężona naturalna pozycja za sterami połączona ze sportowym charakterem motocykla

Galeria Kawasaki Versys 650