top of page

Z900
model 2023

52 500
cena ze zniżką "Moc korzyści" 47 900lub od 924 miesięcznie *

4 lata gwarancji Kawasaki Warranty Plus® w cenie

 

22MY_Z900_WT2_ACT (5).001.jpg

STWORZONY DO DOMINACJI NOWY MISTRZ 

Niekwestionowany mistrz wagi średniej łączy oszałamiający wygląd z zaawansowaną technologią oraz dobrze znanym czterocylindrowym silnikiem. Jeżeli pragniesz dobrej zabawy, pełnej swobody i precyzyjnego wyczucia motocykla chwyć mocno za kierownicę i czerp maksymalną przyjemność z jazdy.

948 ccm

pojemność

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

98.6 Nm 

moment maksymalny

125 KM 

moc maksymalna

​Emocji w nowym Kawasaki Z900 dostarcza prawdziwa japońska 4-cylindrowa rzędówka dostarczająca zabawę już od najniższych obrotów z mocny uderzeniem w górnym zakresie.  

Dane techniczne +

 Nowoczesna technologia, aby dostarczyć jeszcze więcej frajdy

Technologiczne udogodnienia plus sprytne właściwości tworzą nowe Z900, którego charakterystykę pracy w łatwy sposób dopasujesz jednym przyciskiem do swojego nastroju dzięki zaawansowanym trybom jazdy kontrolującym pracę silnik czy kontrolę trakcji. Wszelkich niezbędnych informacji dostarczy Ci pełno-kolorowy kokpit TFT, a jeżeli lubisz nowoczesne gadżety to dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth możesz połączyć motocykl ze smartfonem i zyskać dostęp do dodatkowych funkcji.

Poznaj technologię +
22MY_Z900_WT2_ACT (3).002.jpg

Łagodny kiedy szukasz odprężenia, agresywny kiedy emocji

Jeżeli szukasz gwarancji maksymalnie dobrej zabawy to wybór jest tylko jeden. Połączenie czterocylindrowego rzędowego silnika dostarczającego imponującego momentu obrotowego przy niskim i średnim zakresie oraz charakterystycznego dla serii Kawasaki Z przyspieszenia w górnym zakresie z intuicyjnie prowadzącym się podwoziem oraz nowoczesną elektroniką tworzy idealny fabryczny street-fighter wagi średniej. 

Poznaj cechy +

Ostre i proste linie w stylu Sugomi

Agresywny desing łączy w sobie szereg subtelnych akcentów i sprytnych detali, tworząc nowy oszałamiający Z900. W unikalnej ostrej i dynamicznej stylistce można  odnaleźć dziedzictwo legendarnej rodziny Zet. Agresywna stylistyka jednoznacznie wskazuje na jego przeznaczenie. Niczym zwierzę gotujące się do skoku, ten motocykl gotowy jest do podjęcia wyzwań na drodze.