top of page

Z900
model 2024

49 990

lub od 985 miesięcznie *

4 lata gwarancji Kawasaki Warranty Plus® w cenie

 

22MY_Z900_WT2_ACT (5).001.jpg

STWORZONY DO DOMINACJI NOWY MISTRZ 

Niekwestionowany mistrz wagi średniej łączy oszałamiający wygląd z zaawansowaną technologią oraz dobrze znanym czterocylindrowym silnikiem. Jeżeli pragniesz dobrej zabawy, pełnej swobody i precyzyjnego wyczucia motocykla chwyć mocno za kierownicę i czerp maksymalną przyjemność z jazdy.

948 ccm

pojemność

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

98.6 Nm 

moment maksymalny

125 KM 

moc maksymalna

​Emocji w nowym Kawasaki Z900 dostarcza prawdziwa japońska 4-cylindrowa rzędówka dostarczająca zabawę już od najniższych obrotów z mocny uderzeniem w górnym zakresie.  

Dane techniczne +

 Nowoczesna technologia, aby dostarczyć jeszcze więcej frajdy

Technologiczne udogodnienia plus sprytne właściwości tworzą nowe Z900, którego charakterystykę pracy w łatwy sposób dopasujesz jednym przyciskiem do swojego nastroju dzięki zaawansowanym trybom jazdy kontrolującym pracę silnik czy kontrolę trakcji. Wszelkich niezbędnych informacji dostarczy Ci pełno-kolorowy kokpit TFT, a jeżeli lubisz nowoczesne gadżety to dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth możesz połączyć motocykl ze smartfonem i zyskać dostęp do dodatkowych funkcji.

Poznaj technologię +
22MY_Z900_WT2_ACT (3).002.jpg

Łagodny kiedy szukasz odprężenia, agresywny kiedy emocji

Jeżeli szukasz gwarancji maksymalnie dobrej zabawy to wybór jest tylko jeden. Połączenie czterocylindrowego rzędowego silnika dostarczającego imponującego momentu obrotowego przy niskim i średnim zakresie oraz charakterystycznego dla serii Kawasaki Z przyspieszenia w górnym zakresie z intuicyjnie prowadzącym się podwoziem oraz nowoczesną elektroniką tworzy idealny fabryczny street-fighter wagi średniej. 

Poznaj cechy +

Ostre i proste linie w stylu Sugomi

Agresywny desing łączy w sobie szereg subtelnych akcentów i sprytnych detali, tworząc nowy oszałamiający Z900. W unikalnej ostrej i dynamicznej stylistce można  odnaleźć dziedzictwo legendarnej rodziny Zet. Agresywna stylistyka jednoznacznie wskazuje na jego przeznaczenie. Niczym zwierzę gotujące się do skoku, ten motocykl gotowy jest do podjęcia wyzwań na drodze.

New Kawasaki Z900 MY20 - Official Video

New Kawasaki Z900 MY20 - Official Video

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki Z900

  • legendarny czterocylindrowy japoński silnik płynnie oddający moc już od niskich obrotów

  • idealnie zestrojone podwozie dostarcza niesamowitą frajdę z jazdy i pozwala go opanować nawet początkującym

  • połączenie nowoczesnej elektroniki z wyrafinowaną mechaniką tworzą motocykli niemal idealny

Galeria Kawasaki Z900