Ninja H2SX SE model 2018

Doładuj swoją podróż

cena 97 900

Spraw aby Twoja nowa Ninja H2 SX dawała Ci jeszcze więcej frajdy i spersonalizuj ją lub zwiększ jej możliwości przy pomocy oryginalnych akcesoriów Kawasaki.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Zapomnij wszystko co do tej pory myślałeś o motocyklach klasy
Sport Tourer. Nowa doładowana kompresorem Ninja H2 SX  SE wyznacza zupełnie nowy kierunek. Zarówno autostradą jak i krętymi górskimi szlakami odkrywaj swój kontynent czerpiąc z jazdy maksimum satyfkacji.

 

Kawasaki H2SX SE 2018

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

998 ccm

pojemność

200 KM / 11,000rpm

moc maksymalna

137,3 Nm / 9,500rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

z kompresorem

typ silnika

256 kg

masa  gotowego

19 litrów

zbiornik paliwa

835 mm

wysokość siodła

 Ninja H2 SX w wersji SE otrzymała niesamowite dodatkowe wyposażenie pozwalające podnieść jeszcze wyżej standard. Ten wyjatkowy motocykl dzięki doładowanemu silnikowi będącego najwyższym kunsztem inżynierów japońskich oraz niespotykanym do tej pory wyposażeniem zmieni na zawsze Twoje wyobrażenia jeżdzie motocyklem sportowo turystycznym.

 

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Kolorowy wyświetlacz TFT
Kolorowy wyświetlacz TFT

Zaawansowany technologicznie pełnokolorowy wyświetlacz TFT z dwoma trybami wyświetlania(Touring i Sport) pokazuje w czytelny sposób niezbędne informacje. Sterowany w łatwy sposób za pomocą przełącznika na kierownicy pozwala zmieniać ustawienia pracy motocykla, ustawić tempomat czy odczytać niezbędne parametry. Całość uzupełnia klasyczny analogowy obrotomierz nadając mu charakteru.

press to zoom
Światła doświetlające
Światła doświetlające

Model SE został wyposażony w wbudowane po obu stronach owiewki wydajne adaptacyjne światła LED doświetlające drogę podczas podczas pokonywania zakrętów w nocy. W zależności od kąta pochylenia motocykla światła tworzą odpowiednią wiązkę pozwalającą lepiej doświetlić kierunek w którym zmierzamy.

press to zoom
Komfortowe siedzenie
Komfortowe siedzenie

Zarówno siedzenie kierowcy jak i pasażera zapewnia taki sam komfort jaki można oczekiwać od motocykla sportowo turystycznego. Odpowiednio wyprofilowane z grubszą warstwą amortyzacji dają poczuć komfort podczas długich podróży z dużymi prędkościami. W modelu SE siedzenia są ekskluzywnie wykończone dwoma rodzajami materiału(skórzane/zamszowe) w dwóch kolorach z podwójnym szwem.

press to zoom
System KCMF
System KCMF

Najnowocześniejszy układ monitorujący pozycję motocykla oparty na jednostce Bosch IMU. Dzięki temu systemowi układy takie jak kontrola trakcji KTRC czy sportowy układ hamulcowy KIBS działają w każdej pozycji motocykla niezależenie od przechylenia zapewniając teraz zarówno bezpieczeństwo jak precyzyjny tor jazdy.

press to zoom
System KLCM
System KLCM

System wspomagający start motocykla optymalizujący początkowe przyspieszenie. Układ steruje mocą silnika, aby zapobiec uślizgowi tylnego koła oraz podnoszenia się przodu podczas startu w wyścigach.

press to zoom
KQS Quick Shifter
KQS Quick Shifter

System wspomagający szybką zmianę biegu zarówno w górę jak i w dół bez użycia sprzęgła. Układ został zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem użytkowania w codziennych warunkach drogowych.

press to zoom
Oszczędny
Oszczędny

Nowy model charakteryzuje się doskonałą oszczędnością zużycia paliwa mimo niezwykłych osiągów doładowanego silnika. Spalanie porównywalne jest do modeli Versys 1000 i Z1000SX co w połączeniu z 19 litrowym zbiornikiem paliwa zapewnia daleki zasięg na jednym tankowaniu.

press to zoom
Regulowane zawieszenie
Regulowane zawieszenie

Zastosowane zawieszenie łączy sportową wydajność z komfortem zapewniając idealne prowadzenia podczas jazdy ulicznej jak i turystyki. Zarówno przednie jak i tylne zawieszenie jest w pełni regulowane. Tylny amortyzator wyposażony jest w zdalną regulację napięcia sprężyny znacznie ułatwiające szybką regulację w celu dostosowania do zmian obciążenia motocykla.

press to zoom
KIBS
KIBS

KIBS (Inteligentny System Kawasaki zapobiegający blokowaniu kół) Precyzyjny system kontroli hamulców firmy Kawasaki stabilizuje proces hamowania, redukuje efekt unoszenia się tylnego koła i utraty jego przyczepności podczas redukcji biegów. Jest to pierwszy system integrujący komputer sterujący silnikiem z komputerem zarządzającym systemem ABS.

press to zoom
Kompromisowa pozycja
Kompromisowa pozycja

Pozycja jazdy Ninja H2 SX to kompromis pomiędzy sportową pozycją ZZR1400 z wyprostowaną znaną z modelu Z1000SX. Takie wyprofilowanie zapewnia zarówno wygodę podczas pokonywania autostrad z dużymi prędkościami jak i w ulicznej jeździe po mieście.

press to zoom
Wyższa szyba
Wyższa szyba

Model SE wyposażony jest w standardzie wyższą szybę co w połączeniu z wydajnymi osłonami bocznymi jeszcze skutecznie chronić kierowce przed wiatrem.

press to zoom
Łatwy montaż kufrów
Łatwy montaż kufrów

Prosty i łatwy system bez stelażowego mocowania kufrów bocznych pozwala na ich błyskawiczny montaż i demontaż. Przy zdjętych kufrach na motocyklu nie pozostają żadne stelaże szpecące tylną część motocykla.

press to zoom

Agresywna sportowa stylistka nawiązująca do modelu H2R  łączy się z przemyślanymi osłonami nadwozia zapewniającymi skuteczną przed ochronę wiatrem. W tym motocykli każdy detal to osobne małe dzieło sztuki będące popisem umiejętności inżynierów. Kiedy spotkasz Ninja H2 SX na swojej drodze nie będziesz mógł od niej oderwać wzroku.

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej