ZZR1400 Sport Edition

model 2017

 

Prawdziwy król klasy hipersport

cena 

SPORT EDITION 77 500

SPORT PERFORMANCE 87 500

Zrealizauj swoje marzenia o przygodzie. Zamontuj oryginalne akcesoria Kawasaki i zamień jednodniowy wypad na udany weekend. Zwiększy mozliwości swojego nowego ZZR1400  niezależenie czy podróżujesz solo czy z pasażerem.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Ten motocykl to jeden z flagowych modeli z których inżynierowie Kawasaki są najbardziej dumni. Doceniony na całym świecie za swe doskonałe prowadzenie, moc i zasięg ZZR1400 w wersji Sport Edition przekracza kolejne niesamowite granice.

Kawasaki ZZR1400 Sport 2017

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

*rysunek przedstawia wersję Sport Performance

1441 ccm

pojemność

200 KM / 10,000rpm

moc maksymalna

158,2 Nm / 7,500rpm

moment maksymalny

4 cyl.

typ silnika

269 kg

masa  gotowego

22 litrów

zbiornik paliwa

800 mm

wysokość siodła

ZZR1400  to niemalże mały reaktor atomowy na dwóch kółkach - produkuje niewyobrażalną moc a przyspieszenie wspiera zaawansowane technicznie podwozie z ramą typu momocoque. Najlepsze prowadzenie, przyspieszenie oraz hamowanie zostało stworzone tak aby sprostać nie tylko wyśrubowanym osiągom ale również długim autostradowym dystansom. W wersji Sport Edition dzięki nowemu tylnemu zawieszeniu i niezwykle wydajnym hamulcom do Brembo ten motocykl staje się jeszcze bardziej niesamowity.

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Poczwórne reflektory, wyraźny zestaw żeber po bokach owiewek oraz muskularna sylwetka z daleka zdradzają z kim mamy do czynienia. Wyrzeźbione wiatrem nadwozie oprócz charakterystycznego wyglądu zapewnia świetna aerodynamikę a dzięki temu poprawia prowadzenie i komfort przy prędkościach autostradowych nowego ZZR1400.


 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

Kawasaki Tarnobrzeg

Autoryzowany dealer Kawasaki