ZZR1400 model 2019

Prawdziwe osiągi na Planecie Mocy

cena 71 900

Zrealizauj swoje marzenia o przygodzie. Zamontuj oryginalne akcesoria Kawasaki i zamień jednodniowy wypad na udany weekend. Zwiększy mozliwości swojego nowego ZZR1400  niezależenie czy podróżujesz solo czy z pasażerem.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Doświadczeni kierowcy, oczekujący prawdziwych osiągów nie muszą już dłużej szukać. Doceniony na całym świecie za swe doskonałe prowadzenie, moc i zasięg, ZZR1400 ustanawia nowe reguły dla maszyn hypersport jednocześnie pozostając maszyną sprawdzającą się na długich trasach.

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

1441 ccm

pojemność

210 KM / 10,000rpm

moc maksymalna z RAM AIR

158,2 Nm / 7,500rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

269 kg

masa  gotowego

22 litrów

zbiornik paliwa

800 mm

wysokość siodła

ZZR1400  to niemalże mały reaktor atomowy na dwóch kółkach - produkuje niewyobrażalną moc a przyspieszenie wspiera zaawansowane technicznie podwozie z ramą typu momocoque. Najlepsze prowadzenie, przyspieszenie oraz hamowanie zostało stworzone tak aby sprostać nie tylko wyśrubowanym osiągom ale również długim autostradowym dystansom.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Poczwórne reflektory, wyraźny zestaw żeber po bokach owiewek oraz muskularna sylwetka z daleka zdradzają z kim mamy do czynienia. Wyrzeźbione wiatrem nadwozie oprócz charakterystycznego wyglądu zapewnia świetna aerodynamikę a dzięki temu poprawia prowadzenie i komfort przy prędkościach autostradowych nowego ZZR1400.


 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

Kawasaki Tarnobrzeg

Autoryzowany dealer Kawasaki