Ninja ZX-10R SE model 2019

Kiedy zwykła Ninja to za mało...

cena  102 900

Poddane tym samym testom i badaniom technicznym co potężna Ninja ZX-10R. Akcesoria te zostały zatwierdzone i podlegają fabrycznej gwarancji, umozliwając bezproblemowy montaż i osiągi godne Ninja.

 

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Współpraca zespołu wyscigowego Kawasaki Racing Team i inżynierów z japońskiej fabryki Kawasaki doprowadziła do stworzenia niezwyklego motocykla który kierowany przez Toma Sykes'a i Jonathana Rea zdominował wyścigi WSBK stając się nie pokonanym mistrzem. Dosiadając nową Ninje ZX-10R możesz sam doświadczyć mistrzowskich emocji.

 

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

998 ccm

pojemność

213 KM / 13,500rpm

moc maksymalna z RAM AIR

114,9 Nm / 11,200rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

208 kg

masa  gotowego

17 litrów

zbiornik paliwa

835 mm

wysokość siodła

Nowa Ninja ZX-10R  w wersji SE  to jeszcze bardziej zaawansowana konstrukcja będąca fabryką wyścigowych emocji. W tej wersji topowy motocykl wyposażony został w zaawansowane techniczne inowacyjne aktywne elektroniczne zawieszenie poprawiające zarówno komfort w użytkowaniu na ulicy jak i osiagi na torze.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Nie liczy się tylko wnętrze. Agresywna stylistyka z podwójnym przednim reflektorem i charakterystyczną
areodynamiczną linią tworzy zdecydowany i unikalny wizerunek który jest wyznacznikiem dla całej legendarnej serii Ninja. Wersja Ninja ZX-10R SE  zyskala unikalne malowanie z matowym wykończeniem i charakterystycznymi limonkowymi zielonymi detalami zaprojektowane specjalnie dla tego modelu.


 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

Kawasaki Tarnobrzeg

Autoryzowany dealer Kawasaki

Elektroniczny amortyzator skrętu

Elektroniczny regulowany amortyzator kierownicy Ohlins zapewnia odpowiednią ilość tłumienia w zależności od prędkości oraz położenia motocykla. Ustawienia zostały zoptymalizowane dla jazdy po torze oraz krętych drogach.