Vulcan S Cafe model 2019

Przyciąga spojrzenie

cena  36 400

Bo jak każdy człowiek jest inny tak i Twojego nowego Vulcana S presonalizuj dowolnie tak aby odzwierciedlał Twój charakter przy pomocy oryginalnych akcesoriów Kawasaki.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Kiedy zwykły Vulcan S  to dla Ciebie za mało. Wersja Cafe jest odpowiedzią na dążenie do personalizacji i chęci wyróżnienia się. Charakterystyczne specjalne malowanie w połączeniu z nietuzinkową owiewką przednią w stylu Cafe oraz nakładki na pokrywy silnika z logo Kawasaki odróżniają go od podstawowego modelu. Modernistyczny cruiser łączący cechy klasycznego cruisera z łatwością i przyjemnością z jazdy.
 

Wybierz kolor

649 ccm

pojemność

61 KM / 7,500rpm

moc maksymalna

63,0 Nm / 6,600rpm

moment maksymalny

2 cyl./ rzędowy

typ silnika

229 kg

masa  gotowego

14 litrów

zbiornik paliwa

705 mm

wysokość siodła

Kliknij na obraz aby powiększyć

Miejski wygląd osiągnięty dzięki nowoczesnym elementom stylizacji jak oryginalny reflektor oraz odlewane aluminiowe koła  w połączeniu z rzędowym dwucylindrowym silnikiem powodują, że ten model  jest wyjątkowo nietuzinkowy. Kompaktowy silnik oraz wąska rama przyczyniają  się do wyjątkowo wygodnej pozycji podczas jazdy.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Zdziwienie przechodzące w zachwyt to chyba najprosztsze określenie wyglądu Vulcana S, a wersja Cafe jeszcze bardziej potęguje to uczucie. Specjalny dwukolorowy lakier łączący perłowy biały lakier z niesamowitym cukerkowym limonkowoym zielonym kolorem wyróżnia go spośród innych motocykli. Owiewka przednia będąca wyróżnikiem tej wersji jeszcze bardziej podkreśla łączenie klasycznego stylu z modernistycznym wyglądem.

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki