Ninja ZX-6R model 2019

Wyrafinowany drogowy Supersport.

cena 

STANDARD  52 900

MALOWANIE WSBK  53 900

Twoja nowa Ninja ZX-6R  jest zbyt potulna i chcesz poprawić jej brzmienie oraz nadać bardziej wyścigowego charakteru?A może korzystasz z niej na co dzień i potrzebujesz kilku praktycznych dodatków? Zobacz ofertę oryginalnych dedykowanych akcesoriów Kawasaki do tego motocykla.

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Kawasaki Ninja ZX-6R wyznacza nowy kierunek w klasie Supersport. Nowy motocykl sportowy łączący cechy zwycięskich motocykli teamu KRT z praktycznością do weekendowych wycieczek. Kultowy już silnik 636 ccm połączony z nowoczesną technologią tworzą wyrafinowany drogowy supersport.

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

636 ccm

pojemność

136 KM / 13,500rpm

moc maksymalna

70,8 Nm / 11,000rpm

moment maksymalny

cyl./ rzędowy

typ silnika

196 kg

masa  gotowego

17 litrów

zbiornik paliwa

830 mm

wysokość siodła

Kultowy już czterocylindrowy, rzędowy silnik o pojemności 636 ccm w nowym wydaniu zapewnia frajdę z jazdy w praktycznie z całym zakresie obrotów. W połączeniu z nowoczesną kontrolą trakcji KTRC oraz trybami pracy silnika tworzy motocykl zarówno dla początkujących jak i doświadczonych kierowców. Zaawansowane zawieszenie i wydajne hamulce dostarczają frajdę na torze i w codziennych wypadach.  

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Całkowicie nowy projekt przednich owiewek wyznacza nowy trend w swojej klasie. Wyróżniająca się od rywali sylwetka nawiązuje do nowej linii serii Ninja. Ostre i agresywne linie, a do tego podwójny wąski reflektor wykonany w nowoczesnej technologi LED oraz idealnie dobrane proporcje nadwozia sprawiają, że ciężko odwrócić wzrok od nowej Ninji ZX-6R.

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

Kawasaki Tarnobrzeg

Autoryzowany dealer Kawasaki