Wybierz model z serii Kawasaki Versys dopasowany do Twojego charakteru i wyrusz nim w podróż zycia.

turystyczny motocykl Versys 1000

Kawasaki Versys 1000

Największy w rodzinie Kawasaki turystyczny motocykl. Nie jest to typowe turystyczne enduro, a motocykl łączący sportowy charakter z turystyczną wygodą.  Zaawansowane sportowe zawieszenie oraz rzędowy silnik dostarczają emocje. Natomiast wyprostowana sylwetka za kierownicą , podniesione zawieszenie i obszerne osłony sprawiają, że dalekie podróże po krętych asfaltowych drogach to sama przyjemność. 

 

Sercem motocykla jest silnik który kosztem niższej mocy maksymalnej jest bardzo elastyczny i w przyjazny sposób oddaje moc. Dzięki temu rozwiązaniu możemy płynnie przyspieszać praktycznie na każdym biegu oraz jednocześnie nawet początkującym motocyklistom jest go łatwo opanować.

Versys 1000 wyposażony jest w zaawansowane systemy elektroniczne, który dbają o bezpieczeństwo jednocześnie nie ograniczając frajdy z jazdy.

Kawasaki Versys 1000 SE 

Versys 1000 SE to najlepiej wyposażona wersja modelu Versys 1000. W porównaniu do podstawowego modelu w ten motocykl posiada m.in. aktywne zawieszenie sterowanie elektronicznie czy adaptacyjne doświetlanie zakrętów. 

W tej wersji Versys 1000 to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie motocykli turystycznych dostępnych na rynku. Połączenie japońskiej precyzji i trwałości z inteligentną technologią tworzy niezawodny motocykl klasy premium.

turstyczny motocykl Versys 1000 SE
tuytyczny motocykl Versys 650

Kawasaki Versys 650  

Versys 650 to uniwersalny motocykl sportowo-turystyczny wagi średniej.  Wyprostowana i odprężona pozycja, elastyczny silnik oraz wyższy prześwit tworzą z niego motocykl który zarówno sprawdzi się w codziennych dojazdach do pracy po dziurawych drogach jak i komfortowo zabierze nas na dalszy wypad.

Inżynierowie Kawasaki projektując Versysa 650 zadbali aby był to motocykl bardzo przyjazny nawet dla początkujących użytkowników ale nie zapomnieli o sportowym genie Kawasaki.

Spośród innych motocykli tej klasy Versys 650 wyróżnia się świetnym zawieszeniem oraz układem hamulcowym. Przekłada się to na dużą frajdę z jazdy. Tam gdzie konkurencja musi zwolnić, tam Versys 650 wchodzi pewnie w zakręt.

Kawasaki Versys-X 300  

Kiedy lubisz jeździć swoimi ścieżkami nie ograniczając się tylko asfaltowych dróg poznaj bliżej Kawasaki Versys-X 300.

Ten motocykl został zaprojektowany, aby móc nim zjechać w każdej chwili z głównej drogi na nieutwardzoną nawierzchnie. Niska masa motocykla oraz zawieszenie o dużym skoku i prześwicie połączone zostało ze szprychowymi terenowymi kołami. Najmocniejszy w klasie dwucylindrowy rzędowy silnik zapewnia niezłe osiągi. 

Całość tworzy motocykl który idealnie nadaję się na wypad w Bieszczady, niedzielne wycieczki albo odkrywanie eksplorowanie mniej znanej okolicy.

turystyczny motocykl Versys 300

WIELE DRÓG, JEDEN MOTOCYKL

Dowiedz się co potrafi Versys-X 300

ROZSĄDNY MOTOCYKL Z SPORTOWYM DNA

Poznaj bliżej Versys 650

NOWE PRZYGODY WZYWAJĄ

Odkryj flagowego turystę Versys 1000SE

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki