W800 Cafe

model 2019

cena  37 200

Klasyczna wyścigówka prosto z portowej uliczki

Wybierz się w sentymentalną podróż do lat 60 i poczuj atmosferę motocyklowych wyścigów ulicznych. W klimat cafe racerów zabierze cię nowe W800 Cafe będące hołdem oddanym oryginalnym japońskim konstrukcjom wyścigowym, które w tamtej epoce zaczynały przełamywać brytyjską dominację.

773 ccm

pojemność

cyl./ rzędowy

typ silnika

63 Nm 

moment maksymalny

48 KM 

moc maksymalna

W nowy W800 Cafe klasyczny, dwu-cylindrowy silnik w układzie równoległym, chłodzony powietrzem przejawia piękne proporcje i dostarcza niezawodnej mocy zawsze i wszędzie, gdzie jej potrzebujesz.

Za powłoką z innej epoki skrywa się współczesność

Za oryginalnym wyglądem z epoki kryją się współczesne rozwiązania, które sprawiają, że nowe W800 Cafe nie tylko wygląda nietuzinkowo ale jest niezawodne i praktyczne. Nowoczesna technologia skryta za stylowymi kształtami pozwala czerpać maksymalną frajdę z jazdy bez obaw o to czy dotrzemy bez awarii do mety.

Zrodzony w duchu fascynacji do prędkości 

Oryginalny wyścigowy styl cafe racer został mocno zaakcentowany w typowych dla tamtego okresu detalach wykończenia. Obdarty ze zbędnych elementów, z minimalistyczną zaokrągloną przednią owiewką i wysuniętym do tyłu siedziskiem zakończonym garbem nowy W800 Cafe jednoznacznie kojarzy się z cafe racerami na których rockersi ścigali się od knajpy do knajpy.

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki W800 Cafe

  • elastyczny, dwucylindrowy rzędowy silnik z rozrządem napędzanym wałkiem królewskim nie tylko zapewnia zabawę ale i też gwarantuje niezawodność

  • ponadczasowy styl, który z wiekiem tylko nabierze na wartości

  • autentyczny wygląd motocykla z lat 60 skrywa nowoczesne rozwiązania

Galeria Kawasaki W800 Cafe

Kawasaki W800 Cafe model 2020

Wybierz kolor