top of page

Versys 1000

 71 100

lub od 1000 miesięcznie*

ODKRYJ NOWY WYMIAR PODROŻY MOTOCYKLEM

Pozwól sobie na nowe odkrycia z maszyną zaprojektowaną, by zabrać ciebie i twojego pasażera w podróż. Ten motocykl jest wyposażony we wszystkie atrybuty podróżne, o których wielu może jedynie pomarzyć. Czas, byś odczuł na własnej skórze różnicę pomiędzy zwykłym motocyklem, a maszyną stworzoną do specjalnie po to, aby dostarczać maksimum frajdy z jazdy niezależnie od drogi.

1043 ccm

pojemność

102 Nm 

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

120 KM 

moc maksymalna

​O emocje podczas podróży nowym Kawasaki Versys 1000 dba  ugrzeczniony 4-cylindrowy rzędowy silnik z DNA supernakeda Z1000. Niezwykle elastyczny pozwala dynamicznie przyspieszać już od najniższych obrotów zapewniając komfort niezależenie od sytuacji.

 Nowy wymiar komfortu wspomagany technologicznie

Nowa koncepcja popularnego stylu motocykli, Versys 1000, dumnie szczyci się swoim rodowodem Kawasaki. Zaawansowane układy elektronicznie w modelu SE niedostępne do tej pory w tej klasie motocykli dyskretnie dbają o twoje bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Gotowy na przygodę

Każda droga, każde wyzwanie - to jest twoja szansa na przygodę w komforcie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz solo po rozległych, podmiejskich trasach, czy też zabierasz pasażera i bagaż na dwa tygodnie, Versys 1000 jest gotowy, a kiedy zapragniesz wyruszyć w podróż życia możesz przekształcić swojego Versysa w prawdziwego Grand Tourera dzięki dedykowanym akcesoriom.

Długodystansowy turysta ze sportowym stylem

Zadziorny wygląd z domieszką DNA nowej serii Ninja to znak rozpoznawczy nowego Versysa. Ostre krawędzie, rozbudowane przednie owiewki oraz agresywny podwójny reflektor LED powodują, że Versys 1000  przyciąga wzrok przechodniów oraz wyróżnia się spośród innych motocykli turystycznych.