Start spod kawiarni, cel dojechać pierwszy do następnej knajpy. Ryk silników, zapach palonej gumy i szaleńcza gonitwa znaną trasą po dzielnicy. Motocykle przypominające swym wyglądem ówczesne wyścigówki prosto z Grand Prix to cały klimat stylu cafe-racer. Z900RS Cafe idealnie łączy ten autentyczny styl i ducha lat 70 tych z nowoczesną technologią i współczesną praktycznością.  

Szczegóły nadają osobowość


Przyjrzyj mu się bliżej, aby zauważyć stylistyczne niuanse i konstrukcyjne detale, które wyróżniają go spośród ogromu motocykli sprzedawanych masowo na rynku. Możliwe, że nigdy wcześniej nie rozważałeś kupna cafe racera, ze względu na jego charakter. Masz teraz okazję, aby dosiąść autentyczna maszynę i być pewien jej niezawodności - Z900RS Cafe

Gdzie tak pędzisz?

Dyktuj swoje tempo i sam decyduj czy dzisiaj znów weźmiesz udział w wyścigu spod świateł czy wyruszysz w krętą trasę, aby na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Za każdym razem Z900RS Cafe bezbłędnie odczyta twoje zamiary pewnie prowadząc się po drodze.

Autentyczny Cafe Racer

Połyskliwe smugi, lakier vintage, czarna kierownica w stylu drop-up i całość doprawiona elementami ze szczotkowanym wykończeniem wyróżniają ten uliczny cafe-racer, jako wyjątkowy model. Po mieście czy w trasie, na pewno pozostaniesz zauważony, sam delektując się wyglądem, wrażeniami i dźwiękiem prawdziwej rzędowej czwórki.

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki Z900RS Cafe

948 ccm

pojemność

111 KM 

moc maksymalna

98,5 Nm 

moment maksymalny

216 kg

masa  gotowego

  • prawdziwy cafe-racer w stylu retro

  • rozwiązania technicznie w tym motocyklu to najwyższa liga

  • przyjazny silnik z wysoką kulturą pracy i niesamowitym dźwiękiem

  • nowoczesna technologia zamknięta w retro motocyklu

Gotowy, aby poznać bliżej Kawasaki Z900RS Cafe?

Dowiedź się więcej o niesamowitym motocyklu:

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki