W 1973 r. Kawasaki zaprezentowało model Z1 900, motocykl który stał się kultowy.
Dziś ducha modelu Z1 odnajdziemy nowym motocyklu Kawasaki Z900RS. Łączącym ponadczasowy styl retro,  wysokiej jakości komponenty i mocarny silnik z technologią i wydajnością. Ciesz się wrażeniami jakich dostarcza autentyczna rzędowa czwórka, delektuj się łatwością prowadzenia, równowagą, opanowaniem i niesamowitym dźwiękiem wydechu, a następnie podziwiaj starannie wyrzeźbioną sylwetkę i misternie dopracowane detale. 

Styl Modern Classic


Bezkompromisowa stylistka lat 70 tych połączona z nowożytną jakością, trwałością i wieloma funkcjami wspomagającymi kierowcę to całkowicie świeże spojrzenie na koncepcję supernakeda w rodzinie Kawasaki.

Diabeł tkwi w szczegółach 

Dostrzeż w nowym Z900RS drobne detale i sprytne szczegóły, które zostały z niesamowitą dbałością staranie dopracowane. W każdym elemencie można odnaleźć ducha oryginalnego Kawasaki Z1 900.

Klasyczny naked i dobra trasa

Poczuj wiatr na twarzy, chwyć szeroko kierownicę i doświadczaj niesamowitych wrażeń jakie dostarcza Z900RS wiozący Cie w kierunku kolejnego horyzontu. Zapomnij o problemach i daj się ponieść emocjom. Nie chodzi jedynie o pokonanie kolejnych kilometrów, lecz o kolekcjonowanie widoków i wspomnień z trasy, które zawdzięczać będziesz możliwością mocarnego silnika, autentycznej japońskiej rzędowej czwórki.

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki Z900RS

948 ccm

pojemność

111 KM 

moc maksymalna

98,5 Nm 

moment maksymalny

215 kg

masa  gotowego

  • autentyczny styl prawdziwego japońskiego powernakeda z lat 70tych 

  • rozwiązania technicznie w tym motocyklu to najwyższa liga

  • przyjazny silnik z wysoką kulturą pracy i niesamowitym dźwiękiem

  • nowoczesna technologia zamknięta w retro nadwoziu

Gotowy, aby poznać bliżej Kawasaki Z900RS?

Dowiedź się więcej o niesamowitym retro motocyklu:

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki