Idealne miejsce

Wyprostowana pozycja, szeroka kierownica i doskonała ochrona przed wiatrem w nowym Versys-X 300 sprawią, że nie będziesz chciał kończyć twojej wyprawy tylko wciąż wyznaczać nowe cele.

Klimat przygody

Versys-X 300 to unikalny motocykl, który został stworzony, aby zdobywać mniej uczęszczane trasy. Przygodowy design z pierwiastkiem DNA rodziny Kawasaki przyciąga wzrok i w przeciwieństwie do innych Versysów, ten model swoim wyglądem pokazuje, że czuje się bardzo komfortowo zarówno na asfalcie jak i na bezdrożach.

Wyrusz w trasę przed siebie

Niezależnie czy planujesz ucieczkę od codzienności w Bieszczady, poszukujesz motocykla na którym sprawnie przemieścisz się po mieście czy może chcesz odkrywać mniej uczęszczane okolice, Versys-X 300 jako motocykl prawdziwie uniwersalny sprawdzi się w każdym z tych zadań. Wybierz swój cel i wyrusz w trasę z Kawasaki.

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki Versys-X 300

296 ccm

pojemność

40 KM 

moc maksymalna

26 Nm 

moment maksymalny

175 kg

masa  gotowego

  • Najmocniejszy w tej klasie elastyczny dwucylindrowy silnik

  • pełnowymiarowe nadwozie jak w dużych motocyklach przygodowych

  • zawieszenie i koła które nie boją się zjechać z asfaltu

Gotowy, aby poznać bliżej Kawasaki Versys-X 300?

Dowiedź się więcej na temat najlepszego przygodowego motocykla:

Kiedy lubisz jeździć swoimi ścieżkami nie ograniczając się tylko do asfaltowych dróg poznaj bliżej Kawasaki Versys-X 300. Ten motocykl został zaprojektowany, aby móc nim zjechać w każdej chwili z głównej drogi na nieutwardzoną nawierzchnię. Niska masa motocykla oraz zawieszenie o dużym skoku i prześwicie połączone zostało ze szprychowymi terenowymi kołami co tworzy prawdziwie uniwersalny motocykl.

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki