Kiedy zdrowy rozsądek spotyka się z codzienną praktycznością i pierwiastkiem dobrej zabawy tam czeka na Ciebie nowy Kawasaki Versys 650. Najbardziej uniwersalny motocykl w całej gamie motocykli Kawasaki. Codzienny dojazd do pracy, niedzielna przejażdżka ze znajomymi, a może długo planowana wakacyjna podróż? Za każdym razem Versys 650 prowadzi sobie bez trudu i dostarczy Ci frajdę, nie ważne czy dopiero zaczynasz przygodę z motocyklami czy już ma doświadczenie.

Sportowy sznyt

 

Uniwersalny motocykl nie musi wyglądać jakby dopiero wrócił z wojny. Ostre krawędzie i drapieżna sylwetka zdradzają zadziorny charakter nowego Versysa 650. Sportowy wygląd podkreślony podwójnym reflektorem powoduje, że ten motocykl pozytywnie wyróżnia się spośród innych na drodze. Sportowa elegancja to idealne określenie nowego Versysa 650.

Pochłaniacz kilometrów

Versys kompletnie Cie zadziwi. Zaatakuj zakręty, ciesz się zmianami kierunku jazdy i jeździj tam, gdzie chcesz, z całkowitą pewnością siebie, bez względu na dystans.

Każda droga, każde wyzwanie

Weekendowy wyjazd na spotkanie z przyjaciółmi albo podróż na kraniec świata - bez różnicy, zawsze chodzi o przyjemność z jazdy i wyjątkowe doświadczenia podczas drogi. Zaplanuj daleką podróż, zapakuj bagaż i daj się ponieść swojemu instynktowi oraz Versysowi, który sprosta każdej drodze i każdemu wyzwaniu.

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki Versys 650

649 ccm

pojemność

69 KM 

moc maksymalna

64 Nm 

moment maksymalny

217 kg

masa  gotowego

  • najbardziej żywiołowy i dynamiczny silnik w swojej klasie ze świetnymi osiągami

  • zawieszenie z "górnej półki" zapewniające fenomenalne prowadzenie na każdym asfalcie niezależnie od prędkości

  • niezwykle skuteczny i precyzyjny układ hamulcowy od japońskiego Nissin'a  

Gotowy, aby poznać bliżej Kawasaki Versys 650?

Dowiedź się więcej na temat prawdziwego SUVa wśród motocykli:

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki