Pozwól sobie na nowe odkrycia z maszyną zaprojektowaną, by zabrać ciebie i twojego pasażera w podróż. Ten motocykl jest wyposażony we wszystkie atrybuty podróżne, o których wielu może jedynie pomarzyć. Czas, byś odczuł na własnej skórze różnicę pomiędzy zwykłym motocyklem, a maszyną stworzoną do specjalnie po to, aby dostarczać maksimum frajdy z jazdy niezależnie od drogi.

Gotowy na przygodę

Każda droga, każde wyzwanie - to jest twoja szansa na przygodę w komforcie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz solo po rozległych, podmiejskich trasach, czy też zabierasz pasażera i bagaż na dwa tygodnie, Versys 1000 jest gotowy, a kiedy zapragniesz wyruszyć w podróż życia możesz przekształcić swojego Versysa w prawdziwego Grand Tourera dzięki dedykowanym akcesoriom.

Zaawansowany asystent twojej podróży 

Nowa koncepcja popularnego stylu motocykli, Versys 1000, dumnie szczyci się swoim rodowodem Kawasaki. Zaawansowane układy elektronicznie w modelu SE niedostępne do tej pory w tej klasie motocykli dyskretnie dbają o twoje bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Drogi mniej uczęszczane

Podróż staje się tematem numer jeden, gdy jedziesz na Versysie 1000. Zrelaksuj się i podziwiaj widoki, jadąc w pełnym komforcie i z całkowitą pewnością, że poradzisz sobie w każdej sytuacji, dzięki wielu zaawansowanym funkcjom, wspomagającym kierowcę, które tak bardzo wyróżniają tego płynnie pracującego, czterocylindrowego Versysa spośród innych motocykli dostępnych na rynku.

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki Versys 1000

1043 ccm

pojemność

120 KM 

moc maksymalna

102 Nm 

moment maksymalny

253 kg

masa  gotowego

  • wyjątkowy w tej klasie, czterocylindrowy silnik niezwykle przyjaźnie i komfortowo oddający moc

  • model SE to najbardziej zaawansowany technologiczne motocykl spośród konkurentów

  • legendarna japońska niezawodność i trwałość

Gotowy, aby poznać bliżej Kawasaki Versys 1000?

Dowiedź się więcej o najbardziej zaawansowanym motocyklu turystycznym Kawasaki: 

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki