Z H2 model 2020

Nowy rozdział w

historii supernakedów 

cena wkrótce

 Wiemy, że personalizacja ma znaczenie. Zapoznaj się z oryginalnymi akcesoriami Kawasaki, stworzonymi aby twój Z H2 wyglądał dokładnie tak, jak chcesz. Oryginalne akcesoria Kawasaki, które posiadają fabryczną gwarancję i są wypróbowanymi, przetestowanymi i godnymi zaufania częściami, na których możesz w pełni polegać.
 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

 

Potężny doładowany kompresorem hipernaked to nowy flagowy motocykl legendarnej serii Z. Zaprojektowany zgodnie z filozofią Sugomi 2.0 powstał jako ucieleśnie pasji i dążenia do bycia najlepszym. Nowy Z H2 to motocykl godny do noszenia tytułu "ostatecznego" i rozpoczynający nowy rozdział w historii motocyklizmu.

Kawasaki Z H2 MY2020
Kawasaki Z H2 MY2020
Kawasaki Z H2 MY2020

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

998 ccm

pojemność

200 KM / 11,000rpm

moc maksymalna

137 Nm / 8,500rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

z kompresorem

typ silnika

239 kg

masa  gotowego

19 litrów

zbiornik paliwa

830 mm

wysokość siodła

Aby stworzyć prawdziwą bestię oferującą niespotykane do tej pory w supernakedzie przyspieszenie i

moc inżynierowie Kawasaki zaprojektowali motocykl wykorzystując potężny doładowany kompresorem silnik z legendarnej Ninji H2R będący popisem wiedzy i technologi jaką posiada koncern. Jednak motocykl to nie tylko silnik więc nowy Kawasaki Z H2 wyposażony jest w szereg nowoczesnych układów elektronicznych pozwalających zapanować nad potężną mocą, wydajne zawieszenie i hamulce z " górnej półki", a całość zamknięta jest kompaktowej ramie pozwalającej wykorzystać cały potencjał.

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Zaprojektowany nowy Kawasaki Z H2 zgodnie z koncepcją Sugomi 2.0 przypomina drapieżnika gotowego do ataku. Asymetryczny wygląd wymuszony potężnym wlotem powietrza zasilającym kompresor podkreśla przynależność do serii doładowanych motocykli Kawasaki. Kompaktowe podwozie zaprojektowane zgodnie ze sztuką minimalizmu ukazuje wszystkie funkcjonalne części w prosty sposób i bez rozmachu. Jedyny wyjątek stanowi kratownicowa rama której kształt jest charakterystyczną cechą wyróżniającą  najpotężniejsze doładowane kompresorem motocykle Kawasaki podkreśloną przez charakterystyczne malowanie.

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

Brak produktów.

Brak produktów.

Brak produktów.

Brak produktów.

Kawasaki Tarnobrzeg

Autoryzowany dealer Kawasaki