Z H2 

model 2020

cena  79 900

NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII SUPERNAKEDÓW

Potężny doładowany kompresorem hipernaked to nowy flagowy motocykl legendarnej serii Z. Zaprojektowany zgodnie z filozofią Sugomi 2.0 powstał jako ucieleśnie pasji i dążenia do bycia najlepszym. Nowy Z H2 to motocykl godny do noszenia tytułu "ostatecznego" i rozpoczynający nowy rozdział w historii motocyklizmu.

998 ccm

pojemność

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

137 Nm 

moment maksymalny

200 KM 

moc maksymalna

​Potężny 4-cylindrowy silnik doładowany kompresorem, pochodzący z prosto z Ninji H2R o mocy 200 koni mechanicznych ustanawia nowe reguły dla maszyn supernaked.

 Brutalna moc okiełzana technologią 

Doładowany Z H2 to dziki wojownik, poskromiony i ucywilizowany za pomocą nowoczesnej elektroniki wspomagającej kierowcę niezależnie od sytuacji na drodze. Jednym przyciskiem na kierownicy możesz zmienić go w potulną maszynę, kiedy nie czujesz się pewnie lub zmienić go w bestię kiedy zechcesz obudzić w sobie dzikość.

Potężny supernaked stanowiący popis możliwości

Aby stworzyć prawdziwą bestię oferującą niespotykane do tej pory w supernakedzie przyspieszenie i moc inżynierowie Kawasaki zaprojektowali motocykl wykorzystując potężny doładowany kompresorem silnik z legendarnej Ninji H2R będący popisem wiedzy i technologi jaką posiada koncern. Jednak motocykl to nie tylko silnik więc nowy Kawasaki Z H2 wyposażony jest w szereg nowoczesnych układów elektronicznych pozwalających zapanować nad potężną mocą, wydajne zawieszenie i hamulce z " górnej półki", a całość zamknięta jest kompaktowej ramie pozwalającej wykorzystać cały potencjał.

Niezaprzeczalny twardziel

Zaprojektowany nowy Kawasaki Z H2 zgodnie z koncepcją Sugomi 2.0 przypomina drapieżnika gotowego do ataku. Asymetryczny wygląd wymuszony potężnym wlotem powietrza zasilającym kompresor podkreśla przynależność do serii doładowanych motocykli Kawasaki. Kompaktowe podwozie zaprojektowane zgodnie ze sztuką minimalizmu ukazuje wszystkie funkcjonalne części w prosty sposób i bez rozmachu. Jedyny wyjątek stanowi kratownicowa rama której kształt jest charakterystyczną cechą wyróżniającą najpotężniejsze doładowane kompresorem motocykle Kawasaki.

2020 Kawasaki Z H2

2020 Kawasaki Z H2

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki Z H2

  • potężny doładowany kompresorem silnik czterocylindrowy z DNA Ninja H2R

  • zaawansowane systemy elektroniczne wspomagające opanować motocykl niezależnie od poziomu umiejętności kierowcy

  • wysokiej jakości komponenty sprawiają, że Z H2 stanowi klasę samą w sobie.

Galeria Kawasaki Z H2

Kawasaki Z H2 model 2020
Kawasaki Z H2 model 2020
Kawasaki Z H2

Wybierz kolor