W800 Street

model 2019

cena  34 400

Autentyczny legendarny styl ikony lat 60

Legendarne dziedzictwo W1 z 1966 jest głęboko zakorzenione w nowym retro motocyklu Kawasaki W800 Street. Zachowując autentyczność kultowej maszyny łączy oryginalny styl z nowoczesną technologią i obsługą.

773 ccm

pojemność

cyl./ rzędowy

typ silnika

63 Nm 

moment maksymalny

48 KM 

moc maksymalna

W nowy W800 Street klasyczny, dwu-cylindrowy silnik w układzie równoległym, chłodzony powietrzem przejawia piękne proporcje i dostarcza niezawodnej mocy zawsze i wszędzie, gdzie jej potrzebujesz.

Prawdziwe rękodzieło będące perłą japońskich inżynierów​ 

DNA legendarnego modelu W1 z lat 60 można odnaleźć w każdym detalu nowego W800 Street. Jednak za fasadą retro motocykla skrywa się współczesna niezawodna technologia dzięki której każda podróż będzie niezwykłą frajdą, a komplet kluczy serwisowych, który towarzyszy zawsze zabytkowym motocyklom może zostać w garażu.

Klasyczna matowa czerń zawsze w modzie

Modne czarne wykończenie wersji W800 Street to paszport do czystej, motocyklowej przyjemności, która sprawia, że posiadanie motocykla jest prawdziwym powodem do dumy. Matowy lakier zdobiący elementy motocykla jest nie tylko praktyczny ale przede wszystkim wyróżnia się spośród innych maszyn zaparkowanych na starówce.

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki W800 Street

  • elastyczny, dwucylindrowy rzędowy silnik z rozrządem napędzanym wałkiem królewskim nie tylko zapewnia zabawę ale i też gwarantuje niezawodność

  • ponadczasowy styl, który z wiekiem tylko nabierze na wartości

  • autentyczny wygląd motocykla z lat 60 skrywa nowoczesne rozwiązania

Galeria Kawasaki W800 Street

Kawasaki W800 Street model 2020

Wybierz kolor