Ninja 650 model 2020

 

Sportowe geny w praktycznym wydaniu.

cena  wkrótce

Zarówno gdy Twoja nowa Ninja 650  jest dla Ciebie zbyt potulna i chcesz jej nadać agresynwego charakteru jak i gdy chcesz aby była bardziej praktyczna w codziennym użytkowaniu odkryj oryginalne akcesoria Kawasaki.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Nowa Ninja 650 to kompaktowy motocykl z wyścigowym rodowodem
podkreślanym agresywnym wizerunkiem i doskonałymi drogowymi manierami. Połączenie koncepcji dobrej zabawy z łatwością prowadzenia i ostrą stylizacją sportowej rodziny Ninja tworzy wszechstronny motocykl. Poczuj smak dobrej zabawy i daj się ponieść  sportowym emocjom.

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

649 ccm

pojemność

68 KM / 8,000rpm

moc maksymalna

64 Nm / 6,700rpm

moment maksymalny

2 cyl./ rzędowy

typ silnika

193 kg

masa  gotowego

15 litrów

zbiornik paliwa

790 mm

wysokość siodła

Wyrafinowany dwucylindrowy silnik oferujący wzrost momentu obrotowego w całym zakresie obrotów od startu do obrotów maksymalnych pozwoli Ci wyruszyć na światłach jako pierwszy. Gdy dodamy do tego kompaktowe wymiary, świetną równowagę i łatwe prowadzenie otrzymujemy prawdziwą miejską gwiazdę, która dostarczy nam wiele wrażeń z jazdy przy rozsądnych kosztach użytkowania.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Agresywny wygląd zgodny z najnowszą stylistyką wyścigowej serii Ninja to ostre i drapieżne linie. Sportowy sznyt skrywa praktyczny na co dzień motocykl za którym każdy na ulicy impulsywnie odwraca wzrok.

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

Brak produktów.

Brak produktów.

Brak produktów.

Brak produktów.

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki