Ninja H2 SX model 2018

Doładuj swoją podróż

cena 82 900

Spraw aby Twoja nowa Ninja H2 SX dawała Ci jeszcze więcej frajdy i spersonalizuj ją lub zwiększ jej możliwości przy pomocy oryginalnych akcesoriów Kawasaki.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Zapomnij wszytsko co do tej pory myślałeś o motocyklach klasy
Sport Tourer. Nowa doładowana kompresorem Ninja H2 SX wyznacza zupełnie nowy kierunek. Zarówno autostradą jak i krętymi górskimi szlakami odkrywaj swój kontynent czerpiąc z jazdy maksimum satyfkacji.

 

Kawasaki Ninja H2SX 2018

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

998 ccm

pojemność

200 KM / 11,000rpm

moc maksymalna

137,3 Nm / 9,500rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

z kompresorem

typ silnika

256 kg

masa  gotowego

19 litrów

zbiornik paliwa

835 mm

wysokość siodła

 Doładowany kompresorem silnik będący najwyższym kunsztem japońskich inżynierów połączony został z zaawansowanymi układami elektronicznymi wspomagającymi kierowcę. Kombinacja ta tworzy niesamowity motocykl który zmieni na zawsze Twoje wyobrażenie o jeździe motocyklem sportowo turystycznym. Mimo iż jest to niezwykle zaawansowany pojazd to dalej pozostał niezwaodny zgodnie z jego pochodzeniem dzięki precyzyjnej podwójnej kontroli jakości każdego detalu.

 

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Wielofunkcyjny wyświetlacz
Wielofunkcyjny wyświetlacz

Analogowy obrotomierz połączony jest z wielofunkcyjnym wyświetlaczem LCD przekazującym czytelne informację. Motocykl wyposażony jest w elektroniczny tempomat.

System KCMF
System KCMF

Najnowocześniejszy układ monitorujący pozycję motocykla oparty na jednostce Bosch IMU. Dzięki temu systemowi układy takie jak kontrola trakcji KTRC czy sportowy układ hamulcowy KIBS działają w każdej pozycji motocykla niezależenie od przechylenia zapewniając teraz zarówno bezpieczeństwo jak precyzyjny tor jazdy.

Oszczędny
Oszczędny

Nowy model charakteryzuje się doskonałą oszczędnością zużycia paliwa mimo niezwykłych osiągów doładowanego silnika. Spalanie porównywalne jest do modeli Versys 1000 i Z1000SX co w połączeniu z 19 litrowym zbiornikiem paliwa zapewnia daleki zasięg na jednym tankowaniu.

Regulowane zawieszenie
Regulowane zawieszenie

Zastosowane zawieszenie łączy sportową wydajność z komfortem zapewniając idealne prowadzenia podczas jazdy ulicznej jak i turystyki. Zarówno przednie jak i tylne zawieszenie jest w pełni regulowane. Tylny amortyzator wyposażony jest w zdalną regulację napięcia sprężyny znacznie ułatwiające szybką regulację w celu dostosowania do zmian obciążenia motocykla.

KIBS
KIBS

KIBS (Inteligentny System Kawasaki zapobiegający blokowaniu kół) Precyzyjny system kontroli hamulców firmy Kawasaki stabilizuje proces hamowania, redukuje efekt unoszenia się tylnego koła i utraty jego przyczepności podczas redukcji biegów. Jest to pierwszy system integrujący komputer sterujący silnikiem z komputerem zarządzającym systemem ABS.

Kompromisowa pozycja
Kompromisowa pozycja

Pozycja jazdy Ninja H2 SX to kompromis pomiędzy sportową pozycją ZZR1400 z wyprostowaną znaną z modelu Z1000SX. Takie wyprofilowanie zapewnia zarówno wygodę podczas pokonywania autostrad z dużymi prędkościami jak i w ulicznej jeździe po mieście.

Łatwy montaż kufrów
Łatwy montaż kufrów

Prosty i łatwy system bez stelażowego mocowania kufrów bocznych pozwala na ich błyskawiczny montaż i demontaż. Przy zdjętych kufrach na motocyklu nie pozostają żadne stelaże szpecące tylną część motocykla.

Doładowany silnik
Doładowany silnik

Doładowany kompresorem rzędowy czterocylindrowy silnik to arcydzieło w dziedzinie silników motocyklowych. Dzięki swojemu dopracowanemu charakterowi oddaje moc subtelnie co pozwala na swobodną jazdę na długich dystansach i jednocześnie sprawdzi się w codziennym ruchu.

Agresywna sportowa stylistka nawiązująca do modelu H2R łączy się z przemyślanymi osłonami nadwozia zapewniającymi skuteczną przed ochronę wiatrem. W tym motocykli każdy detal to osobne małe dzieło sztuki będące popisem umiejętności inżynierów. Kiedy spotkasz Ninja H2 SX na swojej drodze nie będziesz mógł od niej oderwać wzroku.

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej