Ninja H2 model 2018

W dążeniu do chęci bycia

zawsze pierwszym

cena 134 500

 Niezwykła maszyna potrzebuje niezwykłych rozwiązań. Sprawdź ofertę oryginalnych akcesoriów Kawasaki do Twojego nowego motocykla.

 


 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

 

Niewiarygodna maszyna powstała jako ucieleśnienie pasji i dążenie do doskonałości technicznej. Doładowana kompresorem Ninja H2 została stworzona aby zachwycić świat i pokazać dominację Kawasaki w tworzeniu najlepszych motocykli. Historyczny model H2 z 1971r. był sensacją swoich czasów, wskrzeszona legenda ponownie wyznacza granice na nowo zadziwiając świat.

 

Kawasaki Ninja H2 2019

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

998 ccm

pojemność

231 KM / 11,500rpm

moc maksymalna

141.7 Nm / 11,000rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

z kompresorem

typ silnika

238 kg

masa  gotowego

17 litrów

zbiornik paliwa

825 mm

wysokość siodła

Aby móc zaoferować niespotykane do tej pory przyspieszenie i moc zespół Kawasaki  zaprojektował motocykl który jest świadectwem całej wiedzy i technologi jaką posiada koncern. Potężny doładowany kompresorem niezawodny silnik w połączeniu z zaawansowanym zawieszeniem po raz pierwszy w użytym cywilnym motocyklu oraz najnowszymi układami elektronicznymi wspomagającymi kierowce tworzą wraz z niezwykłym nadwoziem rewolucyjny motocykl.
 

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Niezwykły projekt dopracowany w każdym detalu został stworzony do bicia rekordów. Nietuzinkowe nadwozie zostało zaprojektowane przez dział koncernu Kawasaki zajmujący się projektowaniem samolotów i podporządkowane zostało w pełni aerodynamice. Lustrzany chromowany lakier , przestrzenna kratownicowa rama, owiewki przypominające przerażający samolot myśliwski tworzą razem współczesne dzieło sztuki użytkowej obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

Kawasaki H2 legendarna Ninja
Kawasaki H2 prawdziwa moc
Kawasaki H2 z kompresorem
Kawasaki H2 wyścigowy motocykl
Kawasaki H2 najszybszy motocykl
Kawasaki H2 tył
Kawasaki H2 prawa strona
Kawasaki H2 front

Kawasaki Tarnobrzeg

Autoryzowany dealer Kawasaki